استخدام در استان ها

عضویت در خبرنامه

از کلیه آگهی های مهم٬رایگان٬ از طریق ایمیل مطلع شوید

پيوند ها

 • برندگان سفرهای بین قاره‌ای باشگاه وفاداری نوین پذیرندگان پایانه‌های فروش معرفی شدند
 • ارسال شده در تاریخ مرداد ۲۴, ۱۳۹۵

  به منظور تکریم پذیرندگان پایانه‌های فروش متصل به حساب‌های بانک اقتصادنوین برگزیدگان دومین دوره طرح برترین‌ها معرفی شدند.
  به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین، برگزیدگان دومین دوره طرح برترین‌ها، جوایز ارزشمندی از جمله کمک هزینه سفرهای بین قاره ای، کمک هزینه سفرهای خارجی، کمک هزینه سفرهای داخلی، لپ تاب و موبایل را برنده شدند.


  پذیرندگان پایانه‌های متصل به حساب‌های بانک اقتصادنوین می‌توانند با مشاهده اسامی برندگان و با کسب اطمینان از درج نام و شماره ترمنیال خود در پورتال شرکت پرداخت نوین آرین به شعبه افتتاح کننده حساب مراجعه و با ارائه اصل کارت ملی نسبت به دریافت جایزه خود در قالب کمک هزینه اقدام کنند.
  شرکت پرداخت نوین آرین در پی اجرای طرح‌های موفق پیشین و در راستای افزایش میزان وفاداری پذیرندگان پایانه‌های فروش و سطح فعالیت‌های تراکنشی آنان، طرح جدید باشگاه وفاداری نوین را از ابتدای دی ماه سال ۹۴ به شیوه‌ای متفاوت آغاز کرده است.
  در طرح جدید باشگاه وفاداری نوین که برای پذیرندگان وفادار دارای پایانه‌های متصل به حساب‌های بانک اقتصادنوین درنظر گرفته شده است، به ۲ صورت متفاوت جوایز ارزنده‌ای به پذیرندگان تعلق می‌گیرد.
  در این طرح، پذیرندگان در چهار سطح “نوین”، “برین”، “بهبود” و “جوانه” قرار می‌گیرند و در هر دوره ۲ ماهه به ۴۴۷ پذیرنده برتر، بدون قرعه‌کشی جوایزی شامل: سکه تمام بهار آزادی، نیم سکه بهار آزادی، ربع سکه بهار آزادی، کارت هدیه، گوشی موبایل، لپ تاپ، دوربین عکاسی و سفرهای داخلی و خارجی و بین قاره‌ای اهدا می‌شود.
  کارآمدسازی، تکریم، وفاداری و ایجاد عدالت در توزیع امتیازات بین اصناف و استان‌ها از جمله اهداف اجرای این طرح بشمار می‌رود.
  پذیرندگان پایانه‌های متصل به حساب‌های بانک اقتصادنوین می‌توانند با پیوستن به کانال تلگرامی باشگاه وفاداری نوین به آدرس telegram.me/PNA_NovinClub از آخرین اخبار این طرح آگاه شوند. همچنین همچنین شرکت ارتباطات آوای سلام مهر نوین به شماره تلفن ۴۸۰۳۱۴۸۰-۰۲۱ آماده پاسخگویی به صورت ۲۴ ساعته می‌باشد.
  پایگاه اطلاع‌رسانی باشگاه وفاداری نوین نیز به آدرس https://www.pna.co.ir/NovinClub جهت کسب اطلاعات بیشتر در دسترس علاقمندان است.

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تبلیغات متنی